razem dbamy o dobry plon

to  innowacyjne przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji w europejskiej branży nasiennej.

Koncentruje się uzyskiwaniem i wprowadzaniem na rynek wysokiej jakości odmian kukurydzy o doskonałej wydajności i zdrowotności.

Ponad to firma FarmSaat proponuje mieszanki traw oraz nasiona soi. Trawy proponowane są na pastwiska, łąki oraz jako poplon. Wysoka jakość nasion gwarantuje zadowolenie z użytkowania oraz poprawę jakości odżywiania zwierząt.

to wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań do produkcji rolnej oraz środków żywienia zwierząt gospodarczych. Jesteśmy rodzinną firmą, która istnieje od 1989 roku, a zakłady produkcyjne EKOPLON znajdują się w Grabkach Dużych w województwie świętokrzyskim oraz w Baborowie w województwie opolskim. Produkty sprzedawane są głównie na rynku polskim, ale są również eksportowane na rynki zagraniczne (m.in. Ukraina, Białoruś).

Ekoplon to lider na polskim i europejskim rynku nawozów roślinnych i środków żywienia zwierząt . Firma stawia sobie za cel wzrost wartości biznesu oraz rozwój nowych rynków gdzie-partnerstwo z klientami to podstawa rozwoju biznesu.

Wspólnie kreujemy wzrostu i rozwoju rolnictwa oraz otoczenia, w którym firma funkcjonuje poprzez tworzenie innowacyjnych produktów i rozwiązań najwyższej jakości odpowiadających na bezpośrednie potrzeby klientów oraz bezpiecznych dla środowiska naturalnego.

przeznaczony jest dla wszystkich roślin uprawnych w szczególności pod rośliny posiadające zwiększone zapotrzebowanie na siarkę. Jego formuła ogranicza wymywanie siarki i wapnia w okresie jesienno-zimowym i gwarantuje dobre odżywienie roślin ozimych. W związkach siarczanowych zawiera 17% siarki rozpuszczalnej w wodzie i 21,3% wapnia.